Noizy me koncert gjigant në Australi, do mbahet mend gjatë

  • G.G /
  • 20 April 2022 - 13:20
Noizy me koncert gjigant në Australi, do mbahet mend gjatë

Noizy i është bashkuar listës së personazheve të njohur, artistë që së fundmi kanë kënduar në anën tjetër të botës konkretisht në Australi.

Performanca e dhënë atje ishte jo vetëm e bukur dhe energjike, por reperi tregoi edhe njëherë tjetër që është artist i vertetë.

Para se të ngjitej në skenë ai bënte prova për zërin dhe ka kënduar 90% të kohës live.

Përveç kësaj kontakti i tij me fansat dhe dashamirësia ndaj tyre ka lënë një shije shumë të mirë te të pranishmit.

Videot nga performancat flasin edhe me shumë për atmosferën dhe gjithçka tjetër.

Noizy e vërtetoi edhe njëherë se është artist i kalibrit të lartë.

(Kosova Sot Online)