Noizy i rikthehet aktrimit, ky është seriali ku do të luaj ai

  • E.K /
  • 23 April 2022 - 12:53
Noizy i rikthehet aktrimit, ky është seriali ku do të luaj ai

Këngëtari Noizy para disa vitesh ka pasur rol në filmin me titullin “Man from Beirut” ose “Blind”, të 2019.

Pas afro tre vitesh ai siç duket po iu rikthehet aktrimit.

Përmes imazheve shihej se Noizy do luaj përkrahë Blerim Destanit dhe shumë emra të aktorëve të tjerë të njohur.

“Dita e xhirimeve, seriali ‘Der Trakt’”, ishte mbishkrimi i këngëtarit në një InstaStory tjetër.

Ndryshe Noizy ka paralajmëruar për muajin gusht një koncert të madh të cilin do ta mbaj në stadium. 

(Kosova Sot Online)