U tha se e hoqi nga Instagrami dhe iu shty martesa me Alban Hoxhën, reagon Çiljeta Xhilaga

  • G.G /
  • 23 April 2022 - 16:16
U tha se e hoqi nga Instagrami dhe iu shty martesa me Alban Hoxhën, reagon Çiljeta Xhilaga

Artistja e njohur nga Shqipëria, Çiljeta Xhilaga, prej shumë vitesh po shijon një lidhje dashurie.

Ajo ka nisur një romancë me portierin e Partizanit, Alban Hoxhë, rresh gjatë vite më parë.

Ndërkohë që aludimet në rrjet janë nga më të ndryshmet duke thënë se çifti kanë shtyrë dasmën, e se nuk ndiqen me njëri-tjetrin më në Instagram.

Lidhur me këtë nuk ka munguar një reagim nga këngëtarja duke shpërndarë shkrimin e një gazete e duke hedhur poshtë thashethemet.

“Shtyhet martesa e Çiljetës dhe Albanit, këngëtarja heq partnerin nga Instagrami”, ka qenë shkrimi që e ka irrituar Xhilagën.

“Ah ju keni luajtur mendsh nuk keni më ç’lajme të prodhoni dhe fut e bjer sajo mashtro”, ka thënë ajo.

(Kosova Sot Online)