Fifi ndanë një fotografi të Adisit dhe zbulon se si e quan partnerin

  • G.G /
  • 25 April 2022 - 10:24
Fifi ndanë një fotografi të Adisit dhe zbulon se si e quan partnerin

Fifi dhe Adisi tanimë kanë bërë disa muaj lidhje romantike derisa çdo ditë shihet se janë të dashuruar marrëzisht.

Dyshja bëjnë edhe postime të ndryshme derisa bëjnë deklarime të ëmbla ndaj njëri – tjetrit.

Së fundi, ka qenë artistja nga Ferizaj ka postuar në InstaStory një fotografi të partnerit derisa ka bërë një mbishkrim.

“Njeriu imë”, ka shkruar Fifi derisa i ka bashkangjitur edhe emojin e zemrës.

(Kosova Sot Online)