Edi na prezanton me të dashurën e re

  • G.G /
  • 25 April 2022 - 14:24
Edi na prezanton me të dashurën e re

Edi, ish konkurrenti i emisionit të dashurisë “Përputhen” doli nga programi në mënyrë të paqartë me konkurrentën Anën.

Mirëpo ai siç duket ka nisur një lidhje të re dashurie.

Fiona, quhet vajza kosovare që mendohet se është në lidhje me Edin, dyshimet u ngritën nga disa komente në rrjete sociale, që i kanë shkëmbyer dyshja.

Ata janë parë bashkë shpesh edhe në kryeqytet, dhe duket se gjithçka po i’u ecën mirë.

(Kosova Sot Online)