A jetojnë edhe më tej bashkë Nora dhe Roberti?

  • G.G /
  • 28 April 2022 - 13:37
A jetojnë edhe më tej bashkë Nora dhe Roberti?

Marrëdhënia e këngëtares Nora Istrefi dhe ish bashkëshortit të saj, Robert Berisha, shpesh ka habitur njerëzit.

Ata janë ndarë, por shumë shpesh hapen fjalë se janë bashkuar, se i kanë dhënë një shanse njëri tjetrit, etj.

Por, më e çuditshmja është se çifti jetojnë në të njëjtën shtëpi në një nga lagjet e famshme në periferi të Prishtinës.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha për një kohë ishin çifti më i njohur dhe i përfolur i showbizit, ata kanë bashkë edhe një vajzë, Renenë.

(Kosova Sot Online)