Mozziku marakli i këpucëve interesante, këto nuk i kishit imagjinu kurrë

  • G.G /
  • 30 April 2022 - 11:37
Mozziku marakli i këpucëve interesante, këto nuk i kishit imagjinu kurrë

Janë veshjet, veturat dhe jeta luksoze të cilën e bënë Mozzik të veçohet nga te tjetër.

Reperi vazhdon të merr vëmendje me disa detaje në dukjen e tij.

Pak ditë me parë Mozzik kishte zgjedhur një pal çizme interesante, por këpucët e sotit janë akoma më interesante.

Shih fotografinë më poshtë dhe vlerso.

(Kosova Sot Online)