Flora Gashi & Anita Spahiu publikojnë këngën 'Dhuratë për Nanën'

  • A.P /
  • 02 May 2022 - 17:02
Flora Gashi & Anita Spahiu publikojnë këngën 'Dhuratë për Nanën'

Me rastin e festës së Fiter Bajramit, këngëtarja e njohur e muzikës popullore Flora Gashi për dashamirët e muzikës së saj ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me vajzën e saj - këngëtaren Anita Spahiu, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Dhuratë për Nanën" mban titullin dueti, këngë e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Premierë vetëm për ju: "Dhuratë për Nanën" nga Flora dhe Anita

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)