‘Nuk do kthehem në këngëtar’, Donaldi flet për përfshirjen e tij në muzikë

  • G.G /
  • 03 May 2022 - 11:12
‘Nuk do kthehem në këngëtar’, Donaldi flet për përfshirjen e tij në muzikë

“Më lini të flas” ktheu dhe njëherë vëmendjen nga Donaldi dhe Romeo, pas startimit të emisionit më të ri “talk show” në “Top Channel”. Ndonëse daljet e Donaldit kanë qenë të rralla ai ka treguar së fundmi se po i kthehet normalitet dhe se si e sheh rrugëtimin e tij në muzikë.

“Muzika më pëlqen, është mënyrë për të shprehur ndjenja e emocione jo profesion. Showman-et dinë të këndojnë, kërcejnë etj. Por nuk do kthehem në këngëtar profesionist”, u shpreh ai.

Donaldi gjithashtu është shprehur i pakënaqur nga deklarat e ish-banorëve të shtëpisë pas daljes nga “Big Brother Vip”.

(Kosova Sot Online)