Fero uron Arbenitën dhe nxjerr në pah anën romantike të tij

  • G.G /
  • 04 May 2022 - 11:24
Fero uron Arbenitën dhe nxjerr në pah anën romantike të tij

Që pas ardhjes në jetë të bebit, Fero dhe Arbenita e kanë zhvendosur vëmendjen e lidhjes së tyre larg rrjeteve sociale.

Megjithatë fotot e vajzës nuk kanë munguar, ashtu si urimi i fundit i reperit për bashkëshorten e tij.

“Gëzuar ditëlindjen bota ime, edhe 100 përgjithmonë”, ka shkruar reperi krah fotos me Arbenitën.

Kujtojmë se Arbenita e mbajti shtatzëninë e fshehtë deri në momentin e fundit, kur vajza erdhi në jetë dhe familja ndau fotot e para me bebin.

(Kosova Sot Online)