A mund të ketë një ribashkim me Norën? flet Robert Berisha

  • G.G /
  • 07 May 2022 - 10:58
A mund të ketë një ribashkim me Norën? flet Robert Berisha

Historia 14 vjeçare e dashurisë në mes Nores dhe Robertit mori fund në vitin 2019.

Por që nga atëherë pati komente të shumta për dyshen dhe çdo lëvizje e tyre përflitet nga fansat.

Roberti ishte i ftuar këtë javë në emisionin “Mirage” ku foli rreth jetës personale e asaj profesionale.

Ndër tjerash ai tregoi se edhe çfarë raporti ka me Norën dhe se a ka mundësi për një ribashkim në mes dyshes.

Se a do të ketë një ribashkim me Norën, ndiqeni videon: 

(Kosova Sot Online)