Beatrix i tregon Donaldit se çfarë ka humbur

  • G.G /
  • 11 May 2022 - 14:22
Beatrix i tregon Donaldit se çfarë ka humbur

Beatrix Ramosaj ka postuar një foto në rrjetet sociale ku është shfaqur në top formë.

Këngëtarja dhe tashmë edhe ylli televiziv, që doli nga Big Brother Albania VIP 1, është ringjallur në karrierë ku ka realizuar një këngë që ka marrë miliona klikime.

Por, lidhjen e saj, që ajo e krijoi gjatë qëndrimit në shtëpi të Big Brother me aktorin Donald Veshaj ka përfunduar me të dalë ai jashtë shtëpie.

E në këtë foto, Beatrix sikur i tregon atij se çfarë bukurie ka humbur, teksa poshtë saj ajo ka shkruar:

“Shumë e preferuar nga universi”.

(Kosova Sot Online)