E grimuar shumë rëndë, Fifi me këtë stil do ta “çmend” Adisin

  • G.G /
  • 14 May 2022 - 13:07
E grimuar shumë rëndë, Fifi me këtë stil do ta “çmend” Adisin

Filloret Raçi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar.

Kjo për faktin se ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë postin foto nga më të ndryshmet.

Përveç suksesit në muzikë, ku me këngën e fundit me bashkëpunim ka marrë shumë klikime, jeta e saj private është më shumë qendër e vëmendjes.

Ajo muaj më parë konfirmoi që është në lidhje me biznesmenin, Adis Patushin. Çifti në fjalë duken shumë të lumtur krah njëri tjetrit.

E Adisin, Fifi me foton e fundit do ta lë pa fjalë. Kaq e lezetshme duket ajo në setin fotografik.

(Kosova Sot Online)