Luana Vjollca dhe Rayvanny janë gati, zbulohet një pjesë e këngës!

  • G.G /
  • 17 May 2022 - 13:08
Luana Vjollca dhe Rayvanny janë gati, zbulohet një pjesë e këngës!

Luana Vjollca ka bashkuar forcat me yllin e “Mama Tetema”, HIT-it që bëri miliona njerëz mbarë botën ta dashurojnë atë këngë. Madje edhe Maluma arriti të relizojë bashkëpunimin në version latin me Rayvanny.

Xhirimet u mbyllën dhe vetë Luana bëri me dije diçka të tillë përmes një Instastory.

Një video e shkurtër po qarkullon ku Rayvanny duket ndërsa interpreton një pjesë të këngës në gjuhën shqipe.

Deri tani dimë që tituli është Pele Pele dhe presim padyshim një hit.

(Kosova Sot Online)