Ronela reagon sërish: Jeni të kalbur, në shpirt e mendje

  • G.G /
  • 17 May 2022 - 13:10
Ronela reagon sërish: Jeni të kalbur, në shpirt e mendje

Javën e kaluar u mbajt festivali Evropian i këngës.

Përfaqësuesja e Shqipërisë nuk arriti ta prekte finalen, e performanca e përfaqësueses shqiptare vazhdon të jetë ende e komentuar.

E për këtë ka reaguar sërish artistja, Ronela Hajati në një InstaStory.

“Po paskeni qenë të vdekur për t’u kapur me mua…Opininonistë të kalbur siç e keni mendjen dhe shpirtin…Turp!”, ishte mbishkrimi i artistes.

(Kosova Sot Online)