Ariana lajmërohet nga pushimet në Itali, kaq shkurt është veshur

  • G.G /
  • 17 May 2022 - 14:48
Ariana lajmërohet nga pushimet në Itali, kaq shkurt është veshur

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet me Ermalin në një vend luksoz në Itali.

Nga atje, Ariana ka publikuar disa foto ku shfaqet në super formë.

E veshur shkurt dhe joëshe, Ariana po shkëlqen në pamje. 

(Kosova Sot Online)