Aurela Gaçe & Eli Fara publikojnë këngën 'Babi im'

  • A.P /
  • 17 May 2022 - 22:09
Aurela Gaçe & Eli Fara publikojnë këngën 'Babi im'

Dy artistet e njohura shqiptare Aurela Gaçe dhe Eli Fara kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 'Babi im', mban titullin kënga e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Përveç kolege Aurela dhe Eli janë dhe mikesha shumë të mira.

Ky nuk është bashkpunimi i tyre i parë, pasi vite më parë kishim marr pjesë edhe në Festivalin Kënga Magjike.

Në vijim premierë kënga 'Babi im' nga Aurela dhe Eli.


(Kosova Sot Online)