Genta e 'zhytur' në luks, tregon veturën e saj që kushton miliona euro

  • G.G /
  • 18 May 2022 - 11:06
Genta e 'zhytur' në luks, tregon veturën e saj që kushton miliona euro

Genta Ismajli, padyshim është personazh shumë i komentuar.

Që kur ajo u bë nënë për herë të parë, vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ajo sot rritë dhe kujdeset për dy binjakët e saj të cilët dita ditës po i rriten shëndetshëm.

Ani pse është një mama me kohë të plotë, ajo kujdeset edhe për vetën e saj.

Së fundmi këngëtarja është parë me veturën e saj luksoze miliona euro.

Ndryshe ajo është në lidhje me biznesmenin turk, Usta.

(Kosova Sot Online)