Arjola tregon stilin e saj të ri të flokëve

  • G.G /
  • 19 May 2022 - 10:51
Arjola tregon stilin e saj të ri të flokëve

Aktorja dhe ylli i televizionit nga Big Brother Albania 1, është parë këto ditë në një vizitë në Milano

Atje, aktorja shqiptare ka ndërruar stilin paksa, duke bërë një prerje me model modern.

Ndryshe, Arjola që prej daljes nga shtëpia vazhdimisht është shfaqur me një stil më ndryshe, ku ajo nga një vajzë brune është shndërruar në një bionde bukuroshe.

Të tilla janë edhe këto foto, ku Arjola bëhet njësh me ngjyrat e qytetit të modës në Itali, Milanon. 

(Kosova Sot Online)