Fytyra e Fjollës pa photoshop iu tmerron

  • A.P /
  • 19 May 2022 - 19:23
Fytyra e Fjollës pa photoshop iu tmerron

Fjolla Morina, është njëra nga këngëtaret më të përfolura aktualisht.

Përveç jetës profesionale, ajo është komentuar më shumë për jetën e saj private.
Lidhja e dashurisë e fundit e saj prodhoi shumë skandale dhe lajme të cilat kanë bërë që ajo vazhdimisht të jetë në qendër të vëmendjes.

Shpesh ajo është komentuar shumë edhe për pamjen e saj të jashtme. Madje, Fjolla është kritikuar shumë për photoshopin që e përdorë në fotot e saj.

Por, shikoni si duket fytyra e saj në realitet

Image

(Kosova Sot Online)