Fifi: Kam qenë e njohur edhe më parë nuk më doli zëri tani…

  • A.P /
  • 20 May 2022 - 18:44
Fifi: Kam qenë e njohur edhe më parë nuk më doli zëri tani…

Filloreta Raçi njihet për personalitetin e saj të veçantë që ka dhe zërin unik në muzikë.

Gjithnjë transparente me ndjekësit, ditën e sotme e ka filluar me një video motivuese për fansat.

Fillimisht ajo ka postuar disa nga këngët e saj në InstaStory ku ka treguar klikueshmërinë që ka arritur në disa prej tyre.

Me këtë gjë ajo tha se dëshiron të tregojë se ajo është njohur prej shumë viteve dhe nuk u bë e famshme tani, por ka punuar rreth 12 vite për tu parë puna dhe mundi i saj.

Tutje, ajo vazhdoi duke thënë se nuk u dorëzua asnjëherë për të arritur ëndrrat e saj, e këtë gjë ua propozoj edhe fansave të saj

(Kosova Sot Online)