Në familjen e Gilit sot ka festë, ja çka po festohet

  • G.G /
  • 21 May 2022 - 16:07
Në familjen e Gilit sot ka festë, ja çka po festohet

Gili feston sot ditëlindjen!

Këngëtarja që në të vërtetë quhet Fevzije Berani, mbush hiç më pak se 56 vjet, dhe gjatë gjithë këtyre viteve ajo numëron shumë hite në karrierën e saj muzikore të cilën e vazhdon edhe sot.

Gili hyri në llogarinë e saj në Instagram për të ndarë me ndjekësit këtë datë të rëndësishme për të.

“Ditëlindja ime sot”, shkroi këngëtarja në postimin e saj.

(Kosova Sot Online)