Dafina Zeqiri surprizon për ditëlindje Dj Geek

  • G.G /
  • 21 May 2022 - 16:24
Dafina Zeqiri surprizon për ditëlindje Dj Geek

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek tani janë bërë ndër ciftet më të preferuar për publikun.

Dyshja thuajse çdo ditë poston fotografi të ndryshme përkrahë njëri tjetrit.

Pak para ditëlindjes së Dj Geek, Dafina i kishte bërë dhuratë një motor të verdhë duke i vendosur disa tullumbace lartë.

Ishte Dj Geek, i cili na tregoi duke postuar disa imazhe duke shkëmbyer puthje me Dafinën, sipër motorit dhuratë.

“Dhuratë e hershme për ditëlindje nga gruaja”, shkroi Dj Geek.

(Kosova Sot Online)