Genc Prelvukaj&Eni Koçi godasin me këngën e re 'Ama'

  • A.P /
  • 22 May 2022 - 17:05
Genc Prelvukaj&Eni Koçi godasin me këngën e re 'Ama'

Çifti i njohur i estradës Genc Prelvukaj&Eni Koçi sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Ama", mban titullin kënga më e re nga Genci dhe Eni  që si përherë vjen me interpretim të shkëlqyer.

Për ju, për ne, për të gjithë në vazhdim kënga më e re...

Premierë: AMA

Dëgjim të këndshëm

 

(Kosova Sot Online)