Kur e ke të dashurën e gjatë/ Roberti flet për Lauretën: Ajo ulet që ta puth

  • G.G /
  • 23 May 2022 - 11:37
Kur e ke të dashurën e gjatë/ Roberti flet për Lauretën: Ajo ulet që ta puth

Robert Berisha ka bërë publike lidhjen e tij të re me një vajzë të quajtur Laureta Maqedonici. Dyshja është bashkë prej disa muajsh dhe Roberti nuk ngurron të flasë në intervista për bukuroshen.

I ftuar së fundmi në “Why not”, ai tregoi se ajo është e gjatë dhe kur vesh taka ia kalon atij. “Jemi njësoj me gjatësi, por me taka ma kalon çik. Ama ajo nuk përton, ulet pak dhe e puth unë”, tha Roberti.

Ndërsa Roza Lati tregoi se Roberti shoqërohej nga vajza në fjalë duke e quajtur atë shumë simpatike si një ëngjëll.

(Kosova Sot Online)