A po e njihni këngëtarin e njohur në foto?

  • G.G /
  • 23 May 2022 - 12:05
A po e njihni këngëtarin e njohur në foto?

Djali që shihni në foto, sot është njëri ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe të suksesshëm shqiptar.

E sigurisht që bëhet fjalë pikërisht për Alban Skënderaj.

Këngëtari e ndau vet këtë imazh në rrjete sociale.

“Lëri ëndrrat të jenë krahët tua.”, ka shkruar ai.

Ndryshe, projekti i fundit i Albanit është kënga e titulluar “Dalëngadalë” ku në videoklipin e të cilit u shfaq edhe gruaja e tij, Miriami.

(Kosova Sot Online)