Dy muaj pas shtatzënisë Zajmina duket super atraktive në bekine

  • G.G /
  • 23 May 2022 - 13:10
Dy muaj pas shtatzënisë Zajmina duket super atraktive në bekine

Zajmina Vasjari ka nisur pushimet verore në shtëpi, ju do thoni si në shtëpi?!

Po, po në shtëpinë e saj të re dhe super luksoze ku ka kaluar një ditë të bukur me fëmijët e saj, Chloe dhe Kamar.

Por ajo që na ra në sy janë format trupore të këngëtares, që ndonëse ka vetëm dy muaj që ka sjellë në jetë fëmijën e saj , duket në super formë, kjo foto me rroba banjo vërteton që Zaimina po kthehet aty ku ka qenë.

Ajo ka qenë një nga këngëtaret më të komentuara të viteve 2000 në Shqipëri, tani prej saj po presim një këngë të re.

(Kosova Sot Online)