Ledri Vula së shpejti vjen me "Monako"

  • E.K /
  • 24 May 2022 - 09:05
Ledri Vula së shpejti vjen me

Ledri, është një prej reperëve më të dashur dhe më të njohur shqiptar, shkruan “Kosova Sot Online”.

Ledri është mjaft aktiv në publikimin e projekteve të reja muzikore.

Ai në rrjetin social instagram, ka paralajmëruar një këngë të re të quajtur “Monaco”.

(Kosova Sot Online)