Antonela Berisha prezanton “sponsorin gjeneral” të saj

  • E.K /
  • 24 May 2022 - 11:28
Antonela Berisha prezanton “sponsorin gjeneral” të saj

Antonela Berisha vazhdon të jetë një personazh mjaft i komentuar.

Pas pjesëmarrjes së fundit në Big Brother VIP, ajo arriti një audiencë edhe më të madhe.

Se fundi, ajo ka marr vëmendje në fisa imazhe të reja që ka postuar në Instagram ku dukej në një veshje elegante dhe në formë të mirë.

Ish – konkurrentja e “Përputhën”, si duket është më së e lumtur për personin që është pasi kishte bërë një mbishkrim mjaft interesant.

“Një faleminderit special sponsorit gjeneral, prindërve që më krijuan”, thuhej poshtë fotografive.

(Kosova Sot Online)