Selvija publikon foton me të ëmbël me djalin e saj

  • G.G /
  • 24 May 2022 - 14:35
Selvija publikon foton me të ëmbël me djalin e saj

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi u bënë prindër para disa muajsh.

Derisa po e shijojnë jetën e të qënurit prindër, dyshja po bëjnë edhe postime të ndryshme me vogëlushin e tyre.

Së fundi, ka qenë Selvija ajo që ka postuar disa imazhe të Roelit.

Partnerja e këngëtarit zbuloi buzëqeshjen e ëmbël të së birit e që na shkriu.

(Kosova Sot Online)