Ganimete Jashanica uron Nexhin me rastin e ditëlindjes

  • A.P /
  • 25 May 2022 - 14:50
Ganimete Jashanica uron Nexhin me rastin e ditëlindjes

Kjo e mërkurë ka aguar me festë në shtëpinë e këngëtarit të njohur Nexhmi Mehmeti, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtari feston ditëlindjen.

 

Andaj me këtë rast nuk kishte si të mungonte urimi i motrës së tij, këngëtares së njohur Ganimete Jashanica.

"Urime dhe 100 Nexhi", ka shkruar këngëtarja në urimin e saj.

Image


(Kosova Sot Online)