Adelina Tahiri provokon burrin e saj 50 vjeçar

  • A.P /
  • 25 May 2022 - 19:33
Adelina Tahiri provokon burrin e saj 50 vjeçar

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia po vazhdon të komentohet shumë në media e në publik që nga momenti i lidhjes së saj me avokatin e njohur maqedonas.

Mirëpo, ajo ka vendosur të mos i dëgjojë komentet negative dhe të shijojë kohën me burrin e saj dhe me djalin.

Ata sidomos në këtë kohë kanë qenë vazhdimisht bashkë, e këtë e kemi vërejtur në fotografitë e ndryshme që Adelina i ka postuar në Instagram.

Adelina ka postuar një fotografi ku shihet se ka dalur për kafe me burrin dhe djalin, e ajo çka bie në sy është se Adelina i ka vendosur këmbët mbi këmbët e burrit të saj.

Image

(Kosova Sot Online)