Enca nga Dubai publikon videon e nxehtë: Puthje në buzë me një vajzë

  • G.G /
  • 26 May 2022 - 09:58
Enca nga Dubai publikon videon e nxehtë: Puthje në buzë me një vajzë

Si shumë emra të njohur të estradës edhe këngëtarja e njohur Enca ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Dubain.

Enca po poston foto dhe video nga atje ku duket se po i shijon në maksimum pushimet.

Nga Dubai Enca e ka sjellur një video të “nxehtë”

Enca në një video teksa shihet se i dhuruar një puthje në buzë një prej mikeshave të saj.

(Kosova Sot Online)