Me flokë të drejtuara dhe me grimë të lehtë, Yllka mahnit me pamje

  • G.G /
  • 26 May 2022 - 11:46
Me flokë të drejtuara dhe me grimë të lehtë, Yllka mahnit me pamje

Yllka Kuqi, vazhdon të jetë një këngëtare shumë aktive.

Përveç që është shumë e angazhuar në Kosovës, këngëtarja e njohur gjakovare është shumë e kërkuar edhe në diasporë.

Duke qenë se vazhdimisht është në përballje me publikun e gjerë, ajo duhet që vazhdimisht të jetë në top-formë.

Ani pse është nënë e një vajze, Yllka gëzon forma shumë perfekte, e këtë e ka dëshmuar në paraqitjen e fundit.

Ajo ka publikuar një foto sapo ka dale nga frizerka, me flokë të drejtuara dhe me grim me shije, Yllka po shkëlqen në pamje.

Në këtë imazhe ajo po duket një zonjë e vërtetë.

(Kosova Sot Online)