Era apo Kida? Nga veshja tek flokët, vajzat bëjnë xing

  • G.G /
  • 28 May 2022 - 11:04
Era apo Kida? Nga veshja tek flokët, vajzat bëjnë xing

Era Istrefi dhe Kida janë dy nga vajzat e showbizit që guxojnë shumë me veshjet e tyre dhe kështu ka ndodhur edhe së fundmi. Të dyja janë shfaqur me të njëjtën bluze, por edhe me të njëjtin model flokësh. Në koncertin e saj të fundit Kida kishte veshur një bluzë të kuqe me disa të çara në pjesën para, të njëjtën bluzë që kishte veshur dhe Era Istrefi pak kohë më parë.

Për më tepër Kida u shfaq gati dhe me të njëjtin model flokësh, një ndërthurje mes brunes dhe bjondes.

Pa na thoni cilës i shkon më shumë ky look?

(Kosova Sot Online)