Dafina Zeqiri dhe Ghetto Geasy së shpejti me një bashkëpunim

  • G.G /
  • 28 May 2022 - 13:16
Dafina Zeqiri dhe Ghetto Geasy së shpejti me një bashkëpunim

Një bashkëpunim këtë verë duket se nuk do të mungojë as nga dy artistët e njohur shqiptarë, Ghetto Geasy dhe Dafina Zeqiri.

Dyshja, të cilët nuk është se shquhen për ndonjë afrimitet të madh, thuhet se janë bashkuar për një projekt të ri muzikor.

Lajmi është konfirmuar nga Prive, sipas të cilëve kjo këngë do të lansohet ditëve në vijim.

Të njëjtit madje as nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale, që siç theksuam më lartë nuk i kemi parë ndonjëherë bashkë e as nuk janë komentuar për raportin e tyre.

Sidoqoftë, besohet që do të jetë një nga hitet e kësaj vere në bazë të vokalit e fansave që dyshja e famshme kanë.

Dafina momentalisht është duke shijuar suksesin e projektit të ri të quajtur “Faj: me Elinel.

Kurse, Ghetto Geasy ka marrë mbi gjashtë milionë klikime me këngën e fundit “Ani nasht” në duet me Majkun. 

https://www.youtube.com/watch?v=-flY7e4SdTM&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)