Roberti i propozon Arjolës që fëmijën e katërt ta bëjnë bashkë

  • G.G /
  • 28 May 2022 - 16:33
Roberti i propozon Arjolës që fëmijën e katërt ta bëjnë bashkë

Arjola Demiri ishte e ftuar së fundmi në emisionin e Robert Berishës dhe nuk i shpëtoi ngacmimeve nga moderatori. Ky i fundit gjatë intervistës e pyeti aktoren për “4” fëmijët e saj dhe Arjola menjëherë e korrigjoi duke i thënë se ka 3 fëmijë. Për të dalë nga situata, Roberti i propozoi që të katërtin ta bëjnë bashkë.

“Të na dalë fëmija me këmbë 50 o Robert”, iu përgjigj Arjola.

“Unë dua vajzë”, vazhdoi aktorja; “Unë jam ekspert vajzash”, ia ktheu Roberti, I cili është baba i dy vajzave.

(Kosova Sot Online)