Pas ndarjes nga Afrona, Blero shfaqet në krahët e këngëtares kosovare

  • G.G /
  • 31 May 2022 - 11:40
Pas ndarjes nga Afrona, Blero shfaqet në krahët e këngëtares kosovare

Ka tash e sa ditë që në mediat flitet për një ndarje të mundshme mes këngëtarit Blero dhe modeles Afrona Dika.

Dyshimet lindën nga fakti se dyshja i kanë larguar të gjitha fotografitë e përbashkëta në rrjetet sociale.

Mësohet se arsyeja e ndarjes duket të ketë qenë distanca mes çiftit, pasi dyshja kanë shtetësi të ndryshme.

E pak ditë pas ndarjes nga Afrona, Blero është shfaqur në krahët e këngëtares, Era Istrefi.

Në disponim të mirë, Blero nuk heziton ta quaj ‘mbretreshë’ Erën.

Ata duket se kanë një shoqëri të vjetër, të cilën nuk hezitojnë ta shfaqin edhe në publik.

(Kosova Sot Online)