Kida pagoi 86 mijë euro vetëm për një veshje!

  • G.G /
  • 31 May 2022 - 11:44
Kida pagoi 86 mijë euro vetëm për një veshje!

Padyshim se të gjithë artistët përkujdesen që veshjet e tyre të jenë sa më ekstravagante.

Kjo i shtyn më pas që të shpenzojnë mijëra euro për të kompletuar një veshje.

Kida bën pjesë në grupin e këngëtareve që shpenzojnë jashtëzakonisht shumë.

Me stil dhe asnjëherë në gardërobë të njëjtë, Kida, e dëshmoi edhe këtë herë se është mjaft luksoze.

Veshja e saj e fundit ku u shfaq në të verdhë kap vlerën plotë 86 mijë euro.

Këtë e zbuloi faqja e njohur “ShqipClosed”, e cila ka postuar çmimin edhe të veshmbathjeve si dhe aksesorëve që arriti shifrën e lartpërmendur.

(Kosova Sot Online)