E fotografojnë në pushime, Adelina ‘tmerron’ me pamjen në jetën reale

  • G.G /
  • 31 May 2022 - 11:55
E fotografojnë në pushime, Adelina ‘tmerron’ me pamjen në jetën reale

Adelina Tahiri komentohet shpesh për bukurinë e format e bukura trupore.

Por disa foto që qarkullojnë ku tregojnë si duket në jetën e përditshmë thonë të kundërtën.

”Vipat e Bllokut” kanë sjellur një foto të saj nga pushimet foto e pa edituar.

Dhe ajo duket komplet ndryshe nga ajo që e shohim në Instagram.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)