Pas aksidentit, flet Robert Berisha – tregon ngjarjen

  • E.K /
  • 01 June 2022 - 13:13
Pas aksidentit, flet Robert Berisha – tregon ngjarjen

Mëngjesin e sotëm është aksidentuar këngëtari dhe moderatori, Robert Berisha. Aksidenti ka ndodhur mes veturës së tij dhe një kamioni tek Rrethi me flamur.

Lidhur me këtë aksident, ka reaguar edhe vetë Roberti përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Përmes storieve të publikuara, ai ka treguar se nuk ka pasur asgjë serioze dhe se kamioni e ka përplasur atë nga mbrapa, teksa u shpreh se e ka falur atë.

(Kosova Sot Online)