Një fytyrë publike i thotë Fifit 'po unë kur do fle me ty'

  • G.G /
  • 01 June 2022 - 13:58
Një fytyrë publike i thotë Fifit 'po unë kur do fle me ty'

Lidhja e Fifit me Adisin komentohet shumë në media.

Ata janë të pandashëm me njëri-tjetrin, dhe po e shijojnë lidhjen e tyre.

Së fundi ishte Adisi ai i cili postoi një foto ku nuk kishte si të mungonte edhe komenti i Fifit.

“I jemi”, ishte komenti i këngëtares për të dashurin e saj.

Por vëmendje mori një koment tjetër.

Ishte Monika ajo e cila shkroi tek komenti i Fifit ku edhe ngriti shumë të qeshura.

“Po unë kur do të fle me ty”, ishte komenti i Monikës e cila u përcjell me emoji duke qeshur.

Dihet që Monika dhe Fifi kanë raporte të mira pasi edhe brenda shtëpisë së “BBV”, ato ishin mikesha tejet të ngushta.

(Kosova Sot Online)