Gjyste Vulaj del pa grim, nuk do ta njihni

  • G.G /
  • 03 June 2022 - 10:34
Gjyste Vulaj del pa grim, nuk do ta njihni

Gjyste Vulaj nuk njihet pa grim.

Është një nga këngëtaret më ekstravagante, që dallohet me stilin shpesh të eskzagjëruar.

Gjystja, vishet shkurtë, në mënyrë provokuese dhe bënë grim avangard.

Por, në këtë rast këngëtarja po duket krejt ndryshe, e veshur me tuta sportive dhe pa grim e flokë të drejtuar e natyrale.

Këngëtarja është nënë e lumtur e dy fëmijëve, një vajze në të 20-tat dhe e djalit që është ende i vogël.

(Kosova Sot Online)