Pamje nga festa e ditëlindjes së Kejvina Kthjellës

  • G.G /
  • 03 June 2022 - 14:39
Pamje nga festa e ditëlindjes së Kejvina Kthjellës

Modelja Kejvina Kthella feston ditëlindjen e saj të 27-të.

Urime të shumta mori modelja nga miqtë dhe fansat e saj.

Ndërsa siç duket për ditëlindjen modelja ka organizuar një festë me mikeshat e saja.

Këtë e ka bërë të ditur shoqja e saj, Arta Elezaj përmes një InstaStory.

(Kosova Sot Online)