“Boll e fshehe”, Gjiko vë në siklet Donaldin, konfirmon ribashkimin me Borën

  • G.G /
  • 04 June 2022 - 11:24
“Boll e fshehe”, Gjiko vë në siklet Donaldin, konfirmon ribashkimin me Borën

Ndonëse janë kapur mat disa herë bashkë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj ende nuk e kanë pranuar publikisht se janë rikthyer. Ata janë parë disa herë duke bërë shopping bashkë, ndonëse janë munduar që të maskohen me kapuç dhe kapele.

Mirëpo, Gjiko, i cili ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e vëllezërve Veshaj, bëri një deklaratë të papritur. “Boll e fshehe”, i drejtuar reperi duke iu referuar ribashkimit me moderatoren. Teksa po bënin një sfidë me freestyle, ai i thotë: “E kanë marrë vesh të gjithë”.

Boll e fshehe se e kanë marrë vesh të gjithë. Thirre Borën, marr edhe Elitën edhe dalim double date”, u shpreh Gjiko. Ndonëse, Donaldi preferoi të mos flasë, reagimi duke qeshur ishte si një konfirmim rreth asaj që këndoi reperi Gjiko.

(Kosova Sot Online)