Në minifundit dy gisht, reja e Mihrijes e djeg nejën

  • G.G /
  • 04 June 2022 - 16:03
Në minifundit dy gisht, reja e Mihrijes e djeg nejën

Edhe Tringa iu shtua botës së shoubizit, pas fejesës me djalin e hastretit të këngëtareve Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

Me një organizim të veçante, Tringa u be pjesë e familjes Abazi duke e lidhur fejesën me Platorin.

E tani Tringa duket se po i shijojn ditët e fejesës.

Ajo mbrëmë ka postuar një fotografi teksa shihet në një mbrëmje ku fundi i saj i shkurtë e mjaft i hapur mori vëmendje.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)