Adelina nuk e ka problem, kështu provokon me këmbë lartë gjatë pushimeve në Turqi!

  • G.G /
  • 04 June 2022 - 16:05
Adelina nuk e ka problem, kështu provokon me këmbë lartë gjatë pushimeve në Turqi!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra nga yjet e estradës që shfaqet shumë atraktive me veshjen dhe bukurinë e saj.

Por, ajo shumë shpesh është kritikuar për martesën e saj me një biznesmen nga Maqedonia e Veriut, i cili i ka kaluar të 50-tat,

Ajo këtë e ka dëshmuar në shumë postime ku është shfaqur në përqafim të burri të saj.

E Adelina se fundi është duke i kaluar pushimet në Turqi me dy shoqët e saj këngëtre, Altina Sejdiun dhe Big Maman.

Nga atje ajo ka sjell disa imazhe ku shfaqet e veshur goxha provokuese.

Në bikini dhe me këmbë duke ngre lartë, Adelina shfaqet super joshëse.

A do të xhelozojë burri i saj kur ta sheh kaq provokuese gruan e tij?!

(Kosova Sot Online)