“Luje belin” e Kidës e Dafinës – s’i lënë vend imagjinatës

  • G.G /
  • 09 June 2022 - 11:09
“Luje belin” e Kidës e Dafinës – s’i lënë vend imagjinatës

Dafina Zeqiri dhe Kida kanë publikuar këngën e tyre të shumë përfolur këto ditë.

Dy këngëtarët e kishin paralajmëruar këtë këngë që disa ditë dhe e kanë lansuar atë një minutë para ditës së enjte.

Të dy këngëtarët paraqiten në skenë tepër të guximshme dhe flirtuese.

Kënga nuk është ritmike por është një pop i lehtë, e që flet për fuqinë e femrës për të qenë e pavarur.

Kjo nuk është hera e parë që Dafina realizon këso këngësh të guximshme, ku ka skena që nuk i lënë vend imagjinatës. 

https://www.youtube.com/watch?v=oCNQBtx9AIk

(Kosova Sot Online)