Rita Ora poston në Instagram, disa ditë pas përfoljes për martesë me Taikan

  • G.G /
  • 10 June 2022 - 10:54
Rita Ora poston në Instagram, disa ditë pas përfoljes për martesë me Taikan

Rita Ora është shfaqur bukur me një xhamper, teksa thuhet se është gati të martohet më të dashurin e saj Taika Waititi

Kohëve të fundit ajo është përfolur për një martesë me Taika Waititi.

Të enjten Rita Ora ka zgjedhur që të bëjë postimin e disa fotografive tëbukura në Instagram.

Bukuroshja dhe këngëtarja 31 vjeçare ka pasur të veshur një xhamper të masës së madhe, që megjithatë ka treguar shijen e saj të hollë për modën. 

(Kosova Sot Online)