Nora Istrefi apo Era Istrefi? Robert Berisha zgjedh pa hezitim

  • G.G /
  • 11 June 2022 - 09:58
Nora Istrefi apo Era Istrefi? Robert Berisha zgjedh pa hezitim

Robert Berisha bën zgjedhjen e ‘vështirë’, Nora apo Era Istrefi- ja çfarë thotë këngëtari

Edhe këtë javë u transmetua rubrika “Kë Zgjedh”, ku protagonist ishte këngëtari Robert Berisha.

Roberti u detyrua të bënte zgjedhjen e tij për disa nga fytyrat publike dhe personat e tij të dashur.

Berisha, u pyet edhe se kë zgjedh mes Norës dhe Erës.Pa asnjë hezitim, këngëtari tha emrin e ish-gruas së tij Nora Istrefit.

https://www.youtube.com/watch?v=eOpjJaEtExc

(Kosova Sot Online)